top of page

Аудіопроєкт «365 казок на ніч» отримав продовження


Медіасервіс «MEGOGO» спільно з Українським інститутом книги продовжують створювати аудіоказки в межах проєкту «365 казок на ніч». Власне, буде представлено три нові цикли з аудіоверсіями казок сучасних українських авторів. Кожен міститиме 20 випусків.


Уже доступний до прослуховування цикл аудіоказок про природу. Це історії, сюжети яких змальовують різноманіття флори і фауни, а також вчать цінувати й оберігати планету. Серед озвучених казок – твори Ольги Купріян, Марії Солтис-Смирнової, Олени Шкаврон, Віталії Савченко, Ольги Полевіної, Наталії Шейн, Еліни Заржицької та Євгенії Пірог.


Нові цикли про знання та героїв поступово виходитимуть до кінця цього року.


«Перший цикл проєкту вийшов наприкінці минулого року і попри обмежений в часі інтерес до різдвяної тематики став одним із найпопулярніших серед дитячого аудіоконтенту. Тому ми раді представити наступний цикл – про природу. Осінь – період, коли хочеться проводити час із родиною й обговорювати найцікавіші історії. Тому ми продовжуємо створювати аудіоказки спільно з Українським інститутом книги. Завдяки такому партнерству ми хочемо розповісти про різноманіття природи, а також звернути увагу на дбайливе ставлення до неї», – зазначає Катерина Котвіцька, менеджерка «MEGOGO Audio».


Усі аудіотвори доступні до прослуховування абсолютно безкоштовно. Знайти їх можна у розділі «MEGOGO Audio» додатку «MEGOGO» для смартфонів на базі «iOS» та «Android», а також для автомобілів із аудіосистемою «Apple CarPlay» та «Android Auto».


Нагадаємо, минулого року медіасервіс «MEGOGO» разом із Українським інститутом книги в межах проєкту «365 казок на ніч» представили новорічні та різдвяні аудіоказки за творами відомих письменників та озвучені українськими зірками.


Джерело: «Буквоїд»


留言


Соціальні мережі
bottom of page