top of page

Барак Обама видав нову книжку у співаторстві з рок-музикантом Брюсом Спрінгстіном


Барак Обама і Брюс Спрінгстін видали книжку на основі спільного подкасту, назвавши її «Renegades: Born in the USA».


Видання на 320 сторінок містить невидані анекдоти, понад 350 ілюстрацій, фотографій та документів, враховуючи копії рукописів пісень Спрінгстіна та чернетки промов Обами. Водночас у книжці представлені дискусії політика й музиканта на теми маскулінності, патріотизму, батьківства, музики, расових питань, репарацій, історію їхнього знайомства. Також автори досліджують ідею «американської мрії, боротьбу та протиріччя нації».


«Ми з Брюсом маємо спільні погляди щодо необхідності переглянути історію США для того, щоб зробити її доступною. Люди мають визнати країну такою, як вона є: з її недоліками та благословеннями», − пояснив колишній президент Сполучених Штатів.


Крім США, англомовну версію твору надруковано у Великій Британії. Книжку вже переклали дванадцятьма мовами світу: іспанською, німецькою, каталонською, італійською, румунською, французькою, голландською, данською, шведською, фінською, португальською (окремо для Португалії і Бразилії).


Слушно додати, що Брюс Спрінгстін (1949) – вокаліст, гітарист, композитор, автор текстів, продюсер. Він знайомий із Бараком Обамою з 2008 року, коли політик запросив Спрінгстіна виступити з концертом під час передвиборчої кампанії тоді ще кандидата у президенти США. Вісім років потому музикант отримав президентську медаль свободи від Обами за видатний внесок у культуру США. Відтоді вони стали близькими друзями.


Нагадаємо, що книжка Барака Обами «Земля обітована» очолила рейтинг бестселерів за підсумками минулого року. Мемуари колишнього президента США встановили рекорд у перший день продажів.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page