top of page

Вийшов трейлер романтичної комедії «Сусідка» за сценарієм Ірени Карпи


Державне агентство з питань кіно опублікувало офіційний трейлер романтичної комедії режисерки Наталії Пасеницької «Сусідка», яка вийде в прокат 3 березня.


«Увесь сенс життя молодого гульвіси Петра – вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти “на слабо”, тому він закладається з другом дитинства на “порш”, що зможе місяць прожити з однією жінкою. Так у “холостяцькій норі” опиняється його повна протилежність – скромна та розсудлива вчителька музики Вероніка. Але сюрпризом для Петра стає поява в його оселі… дітей Вероніки, розбишак-другокласників, які перевертають життя мачо догори дригом», – так автори описують сюжет картини.

Продюсерка проєкту Олеся Ногіна коментує: «Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми».


У головних ролях знялися актори Артемій Єгоров та Ксенія Мішина, відома за проєктами «Кріпосна», «Танці із зірками» та «Холостячка». Авторкою сценарію фільму стала письменниця Ірена Карпа, режисерка – Наталя Пасеницька.


Стрічку створено компанією «F FILMS» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


Прем’єра романтичної комедії «Сусідка» відбудеться 3 березня 2022 року в усіх кінотеатрах України.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page