top of page

В Австрії вийде книга про Україну авторства українського посла
Посол України в Австрії Олександр Щерба у квітні представить на розсуд читачів англомовну книгу про українське політичне життя «Ukraine vs. Darkness: Undiplomatic Thoughts» («Україна проти тьми. Недипломатичні думки»).


На сторінці Посольства України в Республіці Австрія зазначається, що книга вийде в серії «Ukrainian Voices» від німецького видавництва Ibidem у партнерстві з американським видавництвом Columbia University Press.


У рецензії до книги йдеться, що Олександр Щерба описав сучасні відносини України та Заходу, російсько-українську війну та дилеми українського політичного життя.


«Автор характеризує книгу як спробу пояснити Україну для світу, а світ – для України», – кажуть у Посольстві.


Олександр Щерба присвятив дипломатичній службі понад двадцять років свого життя. Він є автором україномовної збірки статей «Щеплення від мороку», присвяченої ключовим питанням міжнародного та українського розвитку. В яскравій публіцистичній манері посол-письменник викладає свій погляд на болісні теми українського життя, аналізуючи їх у ракурсі багаторічного перебування на дипломатичній службі та тривалого досвіду проживання в Німеччині, Австрії та Сполучених Штатах Америки.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page