top of page

В обласному центрі відбулася презентація книги «Суми: інтеркультурний діалог»Днями в МЦ «Романтика» презентовано книгу «Суми: інтеркультурний діалог», до створення якої долучився Видавничий будинок «Еллада». На захід зібралися представники різних національних меншин, для яких наш край став другою батьківщиною, а також усі охочі сумчани, що цікавляться книжковими новинками та життям рідного міста.


За словами директорки департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради і водночас співавторки видання Антоніни Кохан, книга «Суми: інтеркультурний діалог» підготовлена в межах реалізації програми Ради Європи «Інтеркультурні міста України ІСС – UA».У виданні представлені історії про поляків, вірмен, грузинів, ромів, греків, євреїв, азербайджанців та кримських татар, які волею долі оселилися в Сумах. У нарисах йдеться про те, як їм живеться в місті над Пслом, як реалізуються права й потреби національних меншин, як вони інтегруються в українське середовище та як розкривають свій потенціал.
Книга «Суми: інтеркультурний діалог» є результатом спільної роботи авторського колективу та Видавничого будинку «Еллада».Директорка видавництва Інна Щербина взяла участь у презентації, зауваживши, що створювати книги про рідне місто особливо приємно. Тож побажала авторам нових ідей і творчого натхнення, адже Суми неймовірно багатогранні, а героям книги - розвитку й процвітання на благодатній українській землі.


Соціальні мережі
bottom of page