top of page

В Україні видали першу дитячу книжку про благодійність


«У пошуках сонячних днів» – перше дитяче видання про благодійність в Україні. Данило Галико, автор та музикант гурту «Blooms Corda», написав тексти для книги, а художниця Поліна Дорошенко намалювала ілюстрації.


Історія про взаємопідтримку та взаємодопомогу розгортається в іншій галактиці на далекій планеті Q7, де живуть маленькі герої Зізі та Зузу. Одного ранку вони прокидаються у темряві, бо замість сонця на небі зійшли два півмісяці. Герої вирішують піти в пошуках світла: у дорозі на них чекають чудернацькі істоти та повчальні ситуації, що приведуть їх до приголомшливої розгадки.


Фронтмен музичного гурту «Blooms Corda Данило Галико розповів, що поезія найкраще працює в симбіозі з музикою. «Коли ти робиш пісні, то зазвичай музика йде першою, а потім слова. У цьому випадку я писав слова першими, однак вмикав як фон завжди якусь певну музику, як правило, це була класична, щоб задати певну атмосферу», – зауважив він.


Ілюстрації в книзі яскраві та переважно на темному тлі. Художниця Поліна Дорошенко розповіла про логіку вибору кольору: «Для ілюстратора це завдання трішки з зірочкою, коли майже всі події відбуваються вночі і є багато тексту. Для того, щоб весь текст не був білим кольором на темному тлі, треба було придумати гру зі світлом. Тому виник контраст. Поруч із ним з’явилися насичені кольори».



За словами Євгенії Мазуренко – директорки «Zagoriy Foundation», що сприяла виходу у світ цього видання, їхня фундація воліє просувати культуру благодійності й поставила собі за мету збільшити кількість людей, долучених до доброчинності. «Ми подумали: змінити світогляд дорослих людей дуже важко. Давайте подумаємо про дітей», – зазначила вона.


Джерело: «Suspilne.media»

Соціальні мережі
bottom of page