top of page

Дві українські ілюстраторки увійшли до короткого списку «World Illustration Awards-2021»


Альона Шостко та Ольга Штонда стали фіналістками престижної відзнаки для ілюстраторів «World Illustration Awards-2021». Загалом до короткого списку номінантів увійшло 200 ілюстраторів. Нагородження переможців відбудеться у жовтні в Лондоні.


Власне, Альона Шостко з ілюстраціями до книжкового проєкту «Ці дивовижні українці» потрапила в категорію «Дитячі видання».


Проєкт складається з книжки та сайту, його створила креативна агенція «Green Pinguin» у 2019 році за підтримки Українського культурного фонду. Він доступний двома мовами: українською й англійською.Видання структуроване за розділами, що присвячені українській історії, культурі, науці, стереотипам, революціям, святам та народам-сусідам. У книжці 20 розгорток на різні теми, про 20 фактів у кожному. Роботи Альони Шостко ілюструють кожен факт окремо, а також усі разом, формуючи унікальну картину кожної розгортки, де текст інтегровано в ілюстрації.


Ольга Штонда увійшла в категорію «Дослідження» з роботою «Не мій день».Її іронічна ілюстрація про те, що навколо нас багато можливостей, а нам потрібен лише правильний погляд на світ, щоб намагатися їх знайти.


«World Illustration Awards» − щорічний міжнародний конкурс, заснований Британською асоціацією ілюстраторів. Подавати свої роботи для участі в ньому можуть як відомі, так і молоді художники.


Джерело: «Читомо»

Соціальні мережі
bottom of page