top of page

Долучайтеся! Невдовзі стартує конкурс на пошанування Лесі Українки серед учнів та студентів


Молоду генерацію українців запрошують узяти участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.


Долучитися до конкурсу можуть школярі 1–11 класів, учні закладів професійної освіти, зокрема й діти з особливими освітніми потребами, студенти, а також автори теле- і радіопередач для молоді.


Конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада). Уперше він відбувся в Криму. Поступово до кримчан приєдналися й представники інших регіонів країни. Тепер конкурс проводять на материковій частині України.


Як повідомляють організатори, творче змагання відбуватиметься в семи номінаціях: «Аудіовізуальний твір», «Вокал», «Декламація», «Інсценізація», «Малюнок», «Науково-пошукова робота», «Твір».


Захід не є комерційним, тому участь у ньому є безкоштовною. З положенням фестивалю-конкурсу можна ознайомитися тут.


Для участі необхідно подати електронну заявку. Прийом заявок і конкурсних робіт триватиме з 25 січня до 25 лютого 2021 року.


Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page