top of page

Дружина британського принца Гаррі Меган Маркл має намір писати романи


«Меган Маркл заручилася юридичним захистом, який дозволить їй писати романи через Archewell, фундацію, яку вона створила з принцом Гаррі», – повідомляє The Daily Mail. Видання також зазначає, що Меган має певний досвід письменництва, оскільки раніше вела блог The Tig про здоров’я, подорожі, їжу та моду.


Фундація Archewell названа на честь первістка пари – Арчі. Зараз адвокати розглядають заяву подружжя про реєстрацію цієї торгової марки. Один із пунктів, з яким вони звернулися до Бюро патентів і товарних знаків США, передбачає права писати «художню та нехудожню літературу на різні теми» під торговою маркою Archewell, а також випускати «загальноформатні журнали та друковані періодичні видання».


Після того, як принц Гаррі й Меган Маркл 31 березня цього року офіційно склали з себе повноваження членів королівської сім’ї, вони спочатку переїхали до Канади. Однак пізніше, зокрема з огляду на «полювання» нав’язливих папараці, пара перебралася до Лос-Анджелеса. У липні принц Гаррі й Меган Маркл придбали будинок у Санта-Барбарі, що в американському штаті Каліфорнія.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page