top of page

Екранізація повісті Кузьми Скрябіна «Я, "Побєда" і Берлін» отримала офіційний трейлер


У мережі поширено перший офіційний трейлер фільму за однойменною повістю Кузьми Скрябіна «Я, "Побєда" і Берлін», який 24 березня має вийти в кінотеатрах України.


«‎‎Я, "Побєда" і Берлін» – історія музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, що там є колекціонер, готовий обміняти цю жовту автівку на шестисотий «Мерседес».Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.


Згідно з сюжетом, музикант-початківець та стиляга-спекулянт проїдуть разом майже 2 тисячі кілометрів із обшарпаними манекенами в багажнику старенької «Побєди» та з вірою в те, що все, що стається в житті, – лише на краще.


Лідера гурту «Скрябін» у картині зіграв івано-франківський актор Іван Бліндар. Роль його друга та попутника Барда дісталася Володимиру Геві, а дівчиною героя стала Марія Стопнік.


За словами продюсера фільму Олексія Терентьєва, усі гроші, зароблені з прокату стрічки, передадуть благодійному фонду Кузьми Скрябіна.


Джерело: «Suspilne.media»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page