top of page

Завершилися зйомки першої частини фільму «Я, “Побєда” і Берлін» за мотивами повісті Кузьми Скрябіна


«Люди, як кораблі», «Нема дурних», «Ненормальне літо»… Цитатами з повісті Кузьми Скрябіна «Я, “Побєда” і Берлін» віднедавна говорить Іван Бліндар. Відомий актор Івано-Франківського драмтеатру у фільмі про Кузьму Скрябіна грає головну роль. Він зізнається: довго готувався, щоб вжитися в роль відомого музиканта, хоча пісні Скрябіна знайомі йому з дитинства.


Наразі завершилася перша частина зйомок фільму про Кузьму Скрябіна. Події відбуваються навколо старого і пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому Андрій зі своїм другом Бардом збираються їхати до Берліна. Вся повість просякнута притаманному музиканту тонким почуттям гумору.


Уже навесні заплановані зйомки «німецької» частини фільму. Якщо не завадить карантин, каже Іван Бліндар, то на широких екранах «Я, “Побєда” і Берлін» з’явиться восени 2021 року.


Принагідно додамо, що «Я, “Побєда” і Берлін» – екранізація однойменної повісті Андрія Кузьменка (Скрябіна).


Початок 1990-х. Молодий музикант на прізвисько Кузьма купує старий автомобіль «Побєда». Хлопець вирушає на цій автівці до Берліна, де хоче обміняти її на шестисотий «Мерседес». У дорогу він відправляється разом із другом, який планує продати в Німеччині старі радянські манекени. А в самому Берліні Кузьма знайомиться з місцевим рок-музикантом, що підштовхує головного героя вперше вийти на зарубіжну сцену. Вся ця подорож до німецької столиці сповнена цілої низки кумедних колізій.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page