top of page

За книжкою Анастасії Лавренішиної «Дрімучий ліс» створюють повнометражний анімаційний фільм


Сценарій до майбутньої стрічки написала сама авторка фентезі − Анастасія Лавренішина, а режисером виступив Анатолій Лавренішин. До проєкту також залучені композитор Антон Байбаков, звукорежисерка Марія Нестеренко та кольористка Катерина Гусак.


Ця команда працювала над повнометражним мультфільмом «Віктор_робот», який цього літа був у широкому прокаті та нещодавно здобув перемогу на Міжнародному кінофестивалі «Tofuzzi» у Грузії.


Творча група має намір створити український мультфільм на основі фентезі у форматі 2D за допомогою доповненої реальності.


Щодо поточного стану справ письменниця Анастасія Лавренішина розповіла: «Ми уже завершили етап розробки. Маємо рецензії на сценарій від викладача сценарної майстерності Дениса Замрія, відгук на сторіборд від викладачки анімації Олени Касавіної. Наш офіційний тизер є для того, щоби ходити на пітчинги. Водночас це і буктрейлер для книжки. Уже плануємо участь у різноманітних пітчингах: як українських, так і міжнародних».


У фентезійній повісті йдеться про дівчину Уляну, що змалку мешкає у моторошної чаклунки, яку називають просто Старою. Одного разу стаються дивні речі: подруга зникає, перетворившись на дерево, а у ліс прибув чужий Сірий Вовк, за яким відмовляється ходити його тінь. Тоді Стара відправляє Уляну серед ночі в той закуток Дрімучого лісу, де сама не буває, і вимагає, щоб Уляна принесла їй звідти Відьомську книгу.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page