top of page

Квентін Тарантіно написав дебютний роман


Американський режисер Квентін Тарантіно написав книжку на основі свого фільму «Одного разу в… Голлівуді». Це його дебют на письменницькій ниві.


Кінокартина «Одного разу в… Голлівуді» вийшла 2019-го. Прем’єра відбулася на Каннському кінофестивалі. Головні ролі виконали Леонардо Ді Капріо та Бред Пітт.


Сюжет стрічки, а тепер і роману розвивається у 1960-ті. Колишня зірка вестернів Рік Далтон та його дублер-каскадер мають складнощі з роботою, прагнуть залишитися у кінобізнесі. Водночас у Голлівуді секта Чарльза Менсона готує вбивство акторки Шерон Тейт, дружини режисера Романа Поланського.


Роман розкриває деталі, які не потрапили до сценарію. Власне, книжка дає відповідь на озвучене у стрічці питання, чи вбивав каскадер Кліфф Бут свою дружину. Тарантіно пише, що так. Це сталося випадково, і герой про це дуже шкодував, але у злочині не зізнався.


Фільм «Одного разу в… Голлівуді» отримав дві премії «Оскар»: за найкращу роботу художника та чоловічу роль другого плану. Для Бреда Пітта статуетка за виконання ролі Кліффа Бута стала першою акторською нагородою від Американської кіноакадемії.


Comentarios


Соціальні мережі
bottom of page