top of page

Книга скандального телеведучого Джеремі Кларксона виходить українською мовою


Незабаром можна буде прочитати книгу культового журналіста-автооглядача, автора легендарної програми «Top Gear» і колумніста газет «The Sunday Times» та «The Sun» Джеремі Кларксона в українському перекладі.


У новій збірці колонок «Як я вже казав… Світ за Кларксоном» провокативний та іронічний автор із любов’ю та гумором розповідає про Велику Британію, мандрівки й автомобілі. Кількома роками раніше виходила його книжка «Джеремі Кларксон та світ довкола». Нова – з’явиться українською в перекладі Любомира Футорського. Художнє оформлення – у виконанні Назара Гайдучика.


Короткі замітки Кларксона – це гострі реакції на сьогодення, абсолютно на все він має свою думку і ділиться нею у специфічній манері. Джеремі з легкістю роздає поради політикам, друзям, ворогам, цілим націям (українцям, зокрема). Він не добирає слів, хай про що б висловлювався: про BBC, звідки його витурили через скандал, про ЄС, Путіна, «Гру престолів».


Перекладач Любомир Футорський зазначає: «Я перечитав цю книгу сто тисяч разів і щоразу, ЩОРАЗУ, знаходив нові й нові ноти, обертони та звороти. І скільки б ви її перечитували – вона не набридне, а навпаки обростатиме деталями та нюансами, яких ви не помітили минулого разу. Достоту, як оте бордо».


Джеремі Кларксон – британський телеведучий та журналіст. У 1984 році разом із другом заснував «Motoring Press Agency»: вони тестували автомобілі та писали про це статті у різні видання. З 1988 року працював телеведучим автомобільного шоу «Top Gear» на каналі BBC. У 2015 BBC вирішили не поновлювати контракту із Джеремі Кларксоном, із 2016-го його авторська програма виходить на Amazon Prime. Із 2018 року Джеремі Кларксон – ведучий популярного британського шоу «Who wants to Be a Millionare». Працює журналістом для видань «The Sunday Times» та «The Sun».


Джерело: «Буквоїд»

Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page