top of page

Книжки для подальших екранізацій: стартував прийом подань на «Book Pitch»


12-й Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголосили другий конкурс спільного проєкту «Book Pitch».


«Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми. Заявки на участь у Book Pitch приймаються з 13 травня до 11 червня включно. Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8–10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації», – ідеться в повідомленні Мистецького Арсеналу.


Водночас зазначається, що у межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (23–27 червня) також відбудеться спецпрограма «BookWatchers», де заплановано навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.


До участі у конкурсі приймаються літературні художні твори, опубліковані у 2019–2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, що мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). Перевага надаватиметься творам, які були презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках та/або отримали премії і нагороди.


Подати заявку на участь у проєкті можна на сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.


Детальніше про конкурс – на сайті Книжкового Арсеналу.


Проєкт «Book Pitch» започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та Одеським міжнародним кінофестивалем. Перемогу в першому конкурсі, що відбувся в межах секції «Film Industry» 11-го Одеського МКФ, отримали романи «За спиною» Гаськи Шиян та «Доця» Та

мари Горіха Зерня. Загалом на розгляд надійшло понад 80 заявок від видавців та авторів.


Соціальні мережі
bottom of page