top of page

Книжки для подальших екранізацій: стартував прийом подань на «Book Pitch»


12-й Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголосили другий конкурс спільного проєкту «Book Pitch».


«Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми. Заявки на участь у Book Pitch приймаються з 13 травня до 11 червня включно. Після опрацювання селекційною комісією буде обрано 8–10 фіналістів, які зможуть представити свої твори українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації», – ідеться в повідомленні Мистецького Арсеналу.


Водночас зазначається, що у межах Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (23–27 червня) також відбудеться спецпрограма «BookWatchers», де заплановано навчання пітчингу для літературної спільноти. Фінал пітчингу відбудеться наприкінці липня 2021 року.


До участі у конкурсі приймаються літературні художні твори, опубліковані у 2019–2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, що мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм). Перевага надаватиметься творам, які були презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках та/або отримали премії і нагороди.


Подати заявку на участь у проєкті можна на сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.


Детальніше про конкурс – на сайті Книжкового Арсеналу.


Проєкт «Book Pitch» започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та Одеським міжнародним кінофестивалем. Перемогу в першому конкурсі, що відбувся в межах секції «Film Industry» 11-го Одеського МКФ, отримали романи «За спиною» Гаськи Шиян та «Доця» Та

мари Горіха Зерня. Загалом на розгляд надійшло понад 80 заявок від видавців та авторів.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page