top of page

Книжкова премія «Зустріч» поповнюється новою номінацією – «Літературa нон-фікшн»


Канадська недержавна організація «Українсько-Єврейська Зустріч» (UJE) та ГО «Форум видавців» (Львів, Україна) з приємністю оголошують, що з 2021 року книжковою премією «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія» оцінюватиметься літературa нон-фікшн. Умови подання заявок буде оприлюднено у середині січня 2021 року.


Премія надаватиметься за твори літератури нон-фікшн – історичні твори, біографії, мемуари, публіцистика, есеїстика, які розглядають (цілком чи частково) певний аспект українсько-єврейського досвіду.


Нагадаємо, що заснована 2020 року Українсько-єврейська літературна премія «Зустріч» присуджується щорічно за найвпливовіший твір літератури художньої та нон-фікшн (почергово), що сприяє українсько-єврейському порозумінню, допомагаючи зміцнити позиції України як багатоетнічного суспільства та втілюючи гасло UJE «Наші історії неповні одна без одної».


Відзнака передбачається за завершений, оригінальний чи перекладний твір, який видано українською мовою в Україні. Пріоритет надаватиметься оригінальним творам українською мовою, хоча розглядатимуться й видатні твори, перекладені з інших мов.


Оголошення переможця та фіналістів премії відбудеться під час 28-го BookForum у вересні 2021 року.

Принагідно додамо, що першим володарем премії став Василь Махно з книгою «Вічний календар» – панорамною оповіддю про життя українців, поляків, євреїв і вірмен заходу України від XVII століття до наших днів.


Джерело: Вookforum

Comentários


Соціальні мережі
bottom of page