top of page

«Книжковий Арсенал» змінив дати проведення


Організатори Міжнародного літературного фестивалю «Книжковий Арсенал» змінили дати проведення фестивалю. З травня його перенесено на 23–27 червня.


«Ситуація з ковідом загрозлива, тому планувати таку велику подію при такій несталості неможливо. Ми розуміємо, що в нас є два варіанти – уже зараз скасувати «Книжковий Арсенал» наживо або зробити спробу врятувати фестиваль. Ми обираємо другий пункт», – зазначила директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.


Водночас ризик того, що фестиваль буде скасовано, лишається, наголосила вона.


У червні фестиваль збереже свій гібридний формат. Власне, книжковий ярмарок, події кураторських програм, нагородження переможців конкурсів «Найкращий книжковий дизайн» та «Антитвір» відбудуться наживо в Мистецькому арсеналі. Частина цих подій складе також онлайн-програму «Книжкового Арсеналу», яку можна буде подивитися з будь-якого куточка світу. Дистанційно пройдуть програми професійного розвитку видавничого бізнесу, зокрема і «Література на експорт», що спрямована на збільшення перекладів української літератури за кордоном.


Координаторка «Книжкового Арсеналу» Юлія Козловець зауважила, що команда фестивалю діятиме в межах попередньо відібраних ідей та зафіксованих домовленостей. Учасникам будуть розіслані індивідуальні листи з проханням перевірити усі аспекти щодо майбутніх подій.


Квитки на «Книжковий Арсенал» продаватимуться виключно онлайн. Фестиваль передбачає послотну відвідуваність – купити квиток можна буде лише на певний слот і зайти на захід тільки в чітко визначений час. Це допоможе уникнути черг та небезпечного скупчення людей.


Про старт продажу квитків, а також програму «Книжкового Арсеналу» буде оголошено додатково. Фокус-темою цьогорічного фестивалю стануть «оптимісти скептики», яку куруватиме літературознавець Ростислав Семків.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page