top of page

«Книжковий Арсенал» на стрімкому старті


З 23 до 27 червня 2021 року в Києві відбудеться Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».


З цієї нагоди «Форум видавців» запрошує всіх охочих на дискусію «Гра в дорослішання. Як ми зростаємо незалежними». Тема дискусії співзвучна фокусній темі 28-го Львівського міжнародного BookForum, який відбудеться 15–19 вересня 2021 року.


У неділю, 27 червня, о 12:00 у лекторії «Мистецького арсеналу» спікер(к)и обговорять аспекти дорослішання та якості, яких із віком набувають дорослі люди, а також організації та держави. Серед них: Софія Челяк – програмна директорка «BookForum», Богдана Брилинська – керівниця офісу «Львів – місто літератури», Марк Лівін – український письменник, журналіст, спікер конференції TEDx, заступник головного редактора «The Village Україна», Вадим Карп’як – журналіст, ведучий програми «Свобода слова» на телеканалі «ICTV».


«Ця дискусія – не просто презентація фокусної теми, а перша розмова про дуже важливі для нас речі: аспекти дорослішання і про те, за що може бути соромно, а за що ні. Ми дуже вдячні «Книжковому Арсеналу» за співпрацю і можливість саме на цьому важливому для українського книговидання заході розпочати дискусію, яка фіналізується у вересні на «BookForum». У межах цієї дискусії ми оголосимо куратора фокусної теми 28-го Львівського міжнародного BookForum», – зазначила Софія Челяк.


Фестиваль «Книжковий Арсенал» пройде в Києві, на території «Мистецького арсеналу» за адресою вул. Лаврська, 10-12. У зв’язку з карантинними обмеженнями придбати квитки цього року можна лише онлайн. Крім того, організатори наголошують, що вхід за квитками на територію «Мистецького арсеналу» можливий лише в певний часовий лот: з 10:00 до 12:00, з 13:00 до 15:00, з 16:00 до 18:00, з 19:00 до 22:00. При цьому час перебування відвідувачів на території фестивалю після входу нелімітований. Абонементи на всі дні фестивалю цього року не надаються.


Джерело: «Вookforum»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page