top of page

Лідер гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк видав роман про любов і карантин


У фронтмена музичного гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка вийшла книжка «Король дощу». Автор відомий не лише ліричними піснями та як артдиректор фестивалю «Бандерштат», а й завдяки романам «Капітан Смуток», «Рок-н-рол» та збірці поезій «Реп’яхи».


У новому виданні музикант описав стосунки юної пари на тлі Києва та першої карантинної весни. Тривожність тут чергується зі спалахами пристрасті, чутливість – із байдужістю, а внутрішні переживання – з викликами зовнішнього світу. Протягом лютого Сергій презентує книжку в Києві, Луцьку, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Харкові та Сумах.


Костя і Мар’яна – типові представники покоління зумерів, свідомість яких формувалася в епоху інтернету. Попри різні смаки, погляди на життя і соціальний статус, їхні почуття переросли в кількарічні стосунки. Раптовий спалах епідемії змусив героїв повернутися до батьківських стін і по-новому відкривати для себе спілкування з рідними, позначене травматичним спадком минулого.


«Король дощу» був написаний ще навесні 2020 року, у перші місяці самоізоляції, – зазначив Сергій Мартинюк. – Лаконічна історія (не)любові двох неідеальних людей у декораціях ковідного карантину, напівпорожнього Києва та панічної атмосфери незнання навколо. Цей роман є гарною можливістю поговорити про наші стосунки з батьками, пошуки порозуміння між поколіннями, свою соціальну ідентичність та життя, яке безповоротно змінив інтернет».Джерело: «Буквоїд»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page