top of page

Мрії здійснюються: поетична збірка 96-річного чоловіка з Шотландії стала бестселером


Поетичний самвидав 96-річного дідуся з Шотландії обійшов за продажами на «Amazon» у Великобританії книги поеток Аманди Горман і Рупі Каур. Це сталося після того, як його онука звернулася до своїх підписників за відгуками.


Гордон Маккалок опублікував свою збірку «101 вірш» 24 березня. Охоплюючи «широке коло тем, як-от: любов, романтика, стосунки, релігія, молитви, сенс життя, смерть і наші відносини з Богом», його книга несподівано стала бестселером, очоливши чарти продажів «Amazon» серед поетичних збірок, де «101 вірш» отримав понад 1000 п’ятизіркових відгуків.


Продажі зросли після того, як Джессіка Кічі, онучка Маккалока, попросила своїх підписників у Twitter ознайомитися з книгою, написавши: «Огляд зробить його таким щасливим». Її твіт став вірусним. На момент публікації під записом поставили понад 40 тисяч лайків.


«Те, що починалося як сімейний проєкт і спроба отримати кілька відгуків від сім’ї та друзів, перетворилося на здійснення його мрії. Ми очікували, що буде продано десь 100 книг, але тепер його слова розійшлися по всьому світу, – написала Кічі в Twitter, коли книга злетіла в чартах. – Я вдячна, що змогла викликати усмішку на його обличчі, тому що це все, чого я хотіла».


Вільям, син Маккалоха, сказав, що його батько був «на сьомому небі від щастя»: «Він багато років писав вірші та відправляв їх у різні місця, але завжди отримував відмову». Він уважає, що вірші, у яких його батько пише про своє життя і стосунки з покійною дружиною Мері, яка померла від раку, чіпали людей, тому що «вони чесні».


«Чудово бачити, що книга користується таким успіхом і привертає увагу читачів зі всього світу, – сказав директор «Amazon EU Books» Саймон Джонсон. – Це грандіозне досягнення, яке, безсумнівно, надихне багатьох інших авторів, які хочуть здійснити свої видавничі мрії та самостійно публікують свої книги».


Джерело: «НСПУ»

Соціальні мережі
bottom of page