top of page

Міжнародний фонд Франка оголосив конкурс «Стежками Каменяра»


Міжнародний фонд Івана Франка оголосив про початок V Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра».


«Раді оголосити старт нового сезону Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу “Стежками Каменяра”. З 15 листопада Міжнародний фонд Івана Франка розпочинає прийом конкурсних робіт, який триватиме до 15 грудня 2021 року”, – ідеться в повідомленні організаторів.

Водночас зауважується, що засновниками конкурсу були внесені зміни до положення про творче змагання. Як зазначається, у цьому році переможців і дипломантів визначатимуть у трьох номінаціях: “Проза”, “Поезія”, “Краща ілюстрація до творів Івана Франка”. Кожна категорія матиме три вікові категорії: учні віком 6–9 років, 10–13 років і 14–16 років відповідно.


Обов’язковою вимогою для участі у конкурсі є заповнення електронної форми, яку можна відправити лише з електронної адреси Gmail і лише один раз. Електронна форма доступна з 15 листопада 2021 року.


Щорічне змагання проводиться уп’яте в партнерстві з Міністерством освіти та науки України, Львівським національним університетом імені Івана Франка та ГО “Львівське товариство” у м. Києві.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page