top of page

Національна премія імені Тараса Шевченка: розпочато прийом літературно-мистецьких творів


Стартував прийом літературно-мистецьких творів на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка 2022 року. Подання можна надати до 29 жовтня включно.


Члени комітету, експерти, культурні інституції, відповідно до положення про премію, можуть внести представлення щодо участі твору в конкурсі лише в одній номінації, а саме: «Література», «Літературознавство і мистецтвознавство», «Публіцистика, журналістика», «Музичне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Кіномистецтво», «Візуальні мистецтва».


До представлення додаються: анкета, заповнена особисто кандидатом, копія паспорту, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, згода на обробку персональних даних, публічні відгуки у пресі на представлений твір чи роботу, (оригінали або ксерокопії – в одному примірнику); книги, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- та відеозаписи висунутих творів у 5-ти екземплярах (у зв’язку з адаптивним карантином книги, фотоматеріали художніх робіт, аудіо- та відеозаписи бажано подавати в електронному форматі додатково).


Отримати консультацію щодо оформлення документів на здобуття премії можна за телефонами: 270-59-49, 278-11-93, а також електронною поштою: taras_kom@ukr.net.


Твори й документи варто надсилати поштою (01601, м. Київ, вул. Прорізна, 2, кім.404-405). Особисто подати пакет документів можна за попередньою домовленістю з відповідальним співробітником секретаріату комітету за телефонами: 270-59-49, 278-11-93.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page