top of page

«Не жив би я без України»: у Видавничому будинку «Еллада» вийшла друком дебютна збірка Юрія Воропая


У ПВП «Видавничий будинок «Еллада» побачила світ поетична збірка «Не жив би я без України» Юрія Воропая. Попри те, що автор з Охтирщини пише вірші протягом усього життя, ця книжка – його дебютна.


Як зауважує Юрій Воропай, у нього два захоплення – вчителювання та поезія. «Пишу вірші давно, – розповідає автор. – Прийшла ідея, занотував на аркуші, поклав у теку. Чималенька назбиралася! Бажання видати власну збірку виношував багато років, але доки працював у школі, часу завжди бракувало. І ось зараз, пішовши на заслужений відпочинок, зрештою наважився показати світу часточку своєї душі».«Не жив би я без України» – не лише назва книжки, а й наскрізна тема більшості віршів Юрія Воропая. У своїй творчості він прагне показати дивовижність рідного краю та країни і, звісно ж, ділиться міркуваннями про пережите і передумане.


Збірка, що днями побачила світ, приурочена до 70-ліття автора. Саме про такий дарунок він мріяв, зізнається дружина поета Ніна Воропай.


«Ми з сином витратили чимало вечорів, набираючи тексти, перечитуючи нашвидкуруч записані чоловіком рядки, – каже жінка. – Хотілося показати, наскільки багатогранним і влучним є слово голови нашого сімейства».


За словами очільниці ПВП «Видавничий будинок «Еллада» Інни Щербини, її дуже тішить, коли видавництво відкриває нові імена.


«Не має значення, скільки років «новачку», головне – наскільки змістовною є його творчість, – зазначає пані Інна. – Познайомившись із доробком Юрія Воропая, нашу команду щиро «підкупили» зрілість його думок і водночас легкість викладу. Співпрацювалося нам, як мовиться, на одному диханні».


У книжці зібрано далеко не все творче надбання охтирського вчителя-поета, тож він не втрачає надії, що невдовзі повернеться до Видавничого будинку «Еллада» зі своїм новим проєктом.

Comments


Соціальні мережі
bottom of page