top of page

Новий бестселер Саллі Руні виходить українською


Українське видання нової книги ірландської письменниці Саллі Руні «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?», що стала бестселером «The New York Times», потрапить до книгарень уже в березні.


Новий роман Саллі Руні вийшов восени 2021 року і вже отримав безліч схвальних оцінок критиків та захоплені відгуки читачів. Це роман-роздум, роман-дослідження стосунків та життя, роман-відкриття року.


Четверо молодих людей, таких різних і схожих водночас, намагаються знайти своє місце у цьому дивному й такому химерному світі, намагаються розібратися в собі і своїх стосунках. Вчинки та роздуми героїв розгортаються, наче мапа, що відображає актуальні питання сьогодення. Це неймовірна прекрасна історія звичайних людей, з усіма своїми чеснотами та недоліками, такими схожими на усіх нас, де авторка у своєму вже звичному стилі, у розмовах та листах пише про важливе.


Саллі Руні – авторка бестселерів «Нормальні люди» та «Розмови з друзями», які також надруковані українською мовою. Третій роман письменниці вже за декілька місяців після виходу здобув велике читацьке захоплення й нагороди. Зокрема, ідеться про літературну премію «Irish Book Award» за найкращий ірландський роман 2021 року, а також перемогу в номінації «Художня проза» серед найкращих видань року за версією користувачів книжкового порталу «Goodreads».


Komentarze


Соціальні мережі
bottom of page