top of page

Новий дитячий роман Джоан Роулінг вийде у жовтні


Нова книга Джоан Роулінг «Різдвяне поросятко» («The Christmas Pig») вочевидь приречена стати бестселером, адже: видання одразу буде опубліковане 20 мовами й одночасно з’явиться у книжкових магазинах Великої Британії, Австралії, Індії, США та Канади. Прем’єра призначена на 12 жовтня цього року.


«Різдвяне поросятко» – перший дитячий роман після виходу «Гаррі Поттера та Дарів смерті». Його рекомендують читати дітям від восьми років. Сюжет такий: хлопчик Джек втрачає улюблену іграшку напередодні Різдва. У нової іграшки хлопчика – різдвяного поросятка – є сміливий план, як повернути попередницю. Разом вони вирушають у сміливу подорож заради порятунку найкращого друга.


Ілюстратор Джим Філд вже оприлюднив дизайн яскравої обкладинки книги, у якій буде 320 сторінок, та повідомив, що працював над малюнками для книги, уявляючи її різдвяним фільмом. У доробку Філда десятки книг-бестселерів та п’яте місце у рейтингу «Top selling illustrators» Британії за підсумками 2020 року.


«Ілюстрації Джима просто ідеальні. Він наче потрапив у мою голову й намалював те, що там побачив. Я зойкнула, коли побачила один малюнок – це було ідеальне зображення однієї з моїх улюблених сцен», – хвалить Філда Роулінг.


Рут Оллтаймс, старший видавець групи Hachette Children’s Books, описує роман як «блискучу історію, яка знайде свій шлях в серця дітей і сімей по всьому світу у це Різдво і назавжди після цього».


Джерело: «Yakaboo»

Comentarios


Соціальні мережі
bottom of page