top of page

Нову книжку Барака Обами «Земля обітована» читачі змітають з полиць


У книжкових магазинах США почали продавати «Землю обітовану» – третю книгу Барака Обами й першу, в якій він чесно розповідає про старт роботи у Білому домі.


«Землю обітовану» очікує доля бестселера, принаймні американські ЗМІ пишуть, що читачі змітають мемуари з полиць книжкових магазинів, розташованих навіть у штатах, де завжди підтримували республіканців.


Спогади президента вийшли об`ємними – 768 сторінок. Книгу одночасно опублікували 25 мовами.

Роботу над мемуарами політик почав відразу після завершення президентського терміну. Планував впоратися за рік, але зрештою видав першу частину лише після програшу Трампа.


Перший том завершується операцією з ліквідації терориста №1 Усами бен Ладена в 2011 році. Протистояння України та Росії, сирійська війна, ядерна угода з Іраном, а також життя після президенства – про це йтиметься у продовженні «Землі обітованої», що очікується за рік.


Колишній президент зізнається в інстаграмі, що пишається мемуарами, а його метою було дати уявлення про події, соціальний і культурний ландшафт, а також людей, які сформували його світогляд протягом перших років президентства.


«Земля обітована» – третя книга Обами. У своїх перших спогадах «Мрії мого батька» (1995 рік) він розповідав про дитинство та юність. У цій книзі немає політичних підкилимних ігор і бруду боротьби за владу. Вона – про родину, пошук себе, шкільних та університетських друзів, колег і побратимів, кар’єристів Нью-Йорка та мешканців депресивних районів Чикаго. До речі, ця книга невдовзі з’явиться на полицях українських книжкових крамниць.


Друга книга «Зухвалість надії» вийшла в 2006 році. На сторінках цього видання президент розмірковував про американську демократію та цінності суспільства.


Джерело: «Yakaboo»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page