top of page

Оберіть своє кіно: оголошується кіномарафон до 30-ї річниці Незалежності України


Голосуйте за улюблені українські фільми, які хотіли б подивитись у кіно в річницю Незалежності! Державне агентство України з питань кіно запрошує долучитися до опитування.


За роки незалежності в Україні було знято багато фільмів: визначних та посередніх, талановитих та переоцінених, підтриманих державою та незалежних від держфінансування, успішних та тих, що не знайшли відгуку в серці глядача. Українське кіновиробництво пройшло за цей час складний шлях від спаду до відновлення та розвитку.


Одним із поштовхів до появи сучасного українського кіно стало скасування 2011 року успадкованої від СРСР системи «держзамовлення». Саме тоді Держкіно провело перший відкритий пітчинг – конкурсний відбір кінопроєктів на отримання державного фінансування.


Відтоді в кінотеатральний прокат і на фестивальні майданчики України та світу вийшла чимала кількість фільмів, створених за державної підтримки. Багато з них стали улюбленими, про деякі ви чули, але не змогли подивитися, якісь не потрапили у ваше поле зору. Саме тому зараз Держагентство з питань кіно пропонує обрати ті українські фільми, які ви воліли б побачити на екранах кінотеатрів у 30-й День народження нашої країни.


Опитування триватиме до кінця липня. Стрічки, які ви виберете, вийдуть на екрани кінотеатрів у серпні поточного року.


Наведені списки фільмів є далеко не повними: більше інформації можна знайти в каталозі. Додавайте власний варіант відповіді та обирайте своє кіно!


Comments


Соціальні мережі
bottom of page