top of page

Обрано лауреатку премії імені Ґонґадзе 2021 року


Лауреаткою премії імені Георгія Ґонґадзе-2021 стала журналістка, телеведуча Мирослава Барчук.

У професії вона з середини 1990-х років. Працювала на «5 каналі», «ТВі», «Еспресо», була редакторкою журналу «Welcome to Ukraine». Нині є ведучою суспільно-політичного ток-шоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.


Окрім Мирослави Барчук, до списку фіналістів ввійшли головний редактор «Ліга.net» Борис Давиденко і головна редакторка онлайн-журналу «Reporters» Марічка Паплаускайте.


Усього до довгого списку номінантів на здобуття премії імені Георгія Ґонґадзе потрапили 18 українських журналістів і журналісток.


Ця відзнака заснована PEN Ukraine у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської бізнес-школи та виданням «Українська правда». Мета премії – підтримати тих журналістів, які не бояться викликів, здатні інноваційно доносити інформацію, відкривають нові можливості для цілого медіасередовища і спроможні створювати сталість у тому, що роблять.


Як повідомлялося, торік премію отримав публіцист, теле- і радіоведучий Павло Казарін, а у 2019-му – журналіст, засновник Музею-архіву преси, автор книг Вахтанг Кіпіані.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page