top of page

Овва! Анонімний покупець нарешті заплатив за книги, замовлені майже 50 років тому


Анонімний покупець, який забув заплатити за книги в лондонській філії «Waterstones» майже пів століття тому, нарешті відправив гроші.


Магазин одного з відділень британської книготорговельної мережі «Waterstones», розташованого на Гауер-стріт у Лондоні, опублікував у твіттері фотографію листа від анонімної людини, надрукованого на принтері, в якому пояснюється: «У 1974 році я забув заплатити за кілька книг. Це було давно, та з урахуванням інфляції вартість становила б майже 100 фунтів стерлінгів. Тому я надіслав вам 120 фунтів стерлінгів, щоб компенсувати відсутність платежу».


Представник «Waterstones» зауважив щодо цього вчинку: «Книгарні – дивовижні місця, чиї покупці були й залишаються фантастичними людьми». Він також додав: «Щоб підтримати такий чудовий жест, ми пожертвуємо ці гроші благодійній організації «Book Trust». Сподіваємося, що наш анонімний клієнт із минулого схвалить цей крок і, можливо, прийде до нас знову!».


У «Book Trust», найбільшій благодійній організації Великої Британії, що скерована на розвиток навичок читання у дітей, із вдячністю прийняли цю пожертву, зазначивши, що «важко було вигадати щось більш зворушливе». У листі подяки йшлося: «Це насправді змінить ситуацію, так що дякуємо».


Comments


Соціальні мережі
bottom of page