Оголошено короткі списки Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея


Міжнародний благодійний фонд імені Івана Чендея оголосив короткі списки ІV Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені майстра новели, Шевченківського лауреата, автора сценарію до фільму «Тіні забутих предків» Івана Чендея.


Конкурс проходить у двох номінаціях: «Мала проза» та «Чендеєзнавство» (вивчення життя і творчості Івана Чендея). Загалом цьогоріч на поштову скриньку надійшло 170 текстів з усіх регіонів України, а також із Німеччини, Ізраїлю, Польщі, Туреччини.


Отже, короткий список у номінації «Мала проза» (за алфавітом):

  • Бондар Василь “Поміж дощами” (Кропивницький);

  • Бреславська Світлана “Зараза” (Івано-Франківськ);

  • Бурмек-Дюрі Микола “Радуга” (Закарпаття);

  • Вівчарик Назарій “Професіонал” (Черкаси);

  • Гармазій Надія “Порцелянове безсоння” (Кропивницький);

  • Гільчук Володимир “З пункту N … виїхав дирижабль” (Ніжин);

  • Горват Василь “Задні ворота” (Закарпаття);

  • Данильчук Анна “Дідова правда” (Луцьк);

  • Джебраїлова Аріка “А зима в нас коротка” (Краматорськ);

  • Донець Денис “Це я врятував його” (Одеса);

  • Жабровець Олег “Шість цвяхів” (Київ);

  • Карп’юк Василь “Я прощаю його перший раз” (Івано-Франківськ);

  • Кірнос Юрій “Нова лялька для Чейби” (Ізраїль, Натанія);

  • Кришталева Оксана “За три дні до…” (Львів);

  • Кубик Ігор “Не самим батоном” (Івано-Франківськ);

  • Курах Руслана “Це через неї…” (Закарпаття);

  • Ломоносов Михайло “Купа” (Чернігів);

  • Макарчук Олена “Барвінок” (Суми);

  • Остапів Неля “Дюшес” (Німеччина, Баварія);

  • Переняк Анастасія “Гостинець” (Івано-Франківськ);

  • Пильник Мар’яна “Л(юди)” (Львів);

  • Плосковітов Михайло “Коли озветься благовісник” (Житомир);

  • Решетова Ольга “Дайте хліба” (Київщина);

  • Рудик Лариса “Мутація”;

  • Сичук Юрій “На варті” (Луцьк);

  • Стамбол Ігор “Перехитрив” (Київ);

  • Ткач Ольга “Чайчина мрія” (Хмельницький);

  • Тютюнник Микола “Валентина” (Луганщина-Київ);

  • Утєва Катерина “34 фунти” (Київщина);

  • Халепа Ольга “Мотлох” (Харків);

  • Хома Ганна “Змовники” (Львів);

  • Яніцька Ірена “Тепер Августа” (Львів).

Короткий список у номінації «Чендеєзнавство» (за алфавітом):

  • Бреславська Світлана “Повернення Івана Чендея” (Івано-Франківськ);

  • Гармазій-Частакова Надія “Духовний меч Івана Чендея” (Кропивницький);

  • Виноградська Галина “Криниця Майстра” (Львів);

  • Скрипець Микола “Іван Чендей – істина життя” (Київ);

  • Царук Антоніна “Помежів’я вибору – незахищеність краси” (Кропивницький).


За словами очільника Міжнародного благодійного фонду імені І.Чендея Івана Трещака, враховуючи нестабільну епідеміологічну ситуацію через поширення COVID-19, цьогорічна церемонія оголошення лауреатів конкурсу буде проводитися онлайн 21.05.2021 року. Початок о 18:00. Трансляція відбудеться на ютуб-каналі «Іван Чендей».


Принагідно нагадаємо, що у вересні 2021 року в садибі Івана Чендея (м. Ужгород) планується проведення традиційного «ЧендейФесту», під час якого відбудеться вручення гран-прі та дипломів лауреатам конкурсу та інші культурно-мистецькі заходи в межах закарпатського фестивалю.


Джерело: «Буквоїд»

Нещодавні публікації