top of page

Пол Маккартні анонсував видання книги з текстами невідомих пісень «The Beatles»


Пол Маккартні додасть тексти незаписаних пісень «The Beatles» у свою нову книгу «The Lyrics». Музикант анонсував, що до видання, в основу якого ляжуть його розмови з поетом Полом Малдуном, увійдуть 154 пісні. Вони стосуватимуться всіх періодів кар’єри Маккартні, включаючи пік популярності ліверпульської четвірки. На сторінках можна буде побачити і «Blackbird», і «Live and Let Die», і «Hey Jude», і «Band on the Run», і «Yesterday».


Тексти до невиданих пісень, включаючи «Tell Me Who He Is», взяті із записної книжки Маккартні, що датується 1960 роком, яку виявили під час підготовки видання. У «The Lyrics» також з’являться фотографії, чернетки й малюнки з архівів Пола.


Кожен текст композиції буде супроводжуватися коментарями колишнього бітла про її створення. Сам музикант описує видання як автопортрет із 154 пісень.


«Деякі люди, досягнувши певного віку, люблять зазирати в щоденник, щоб згадати події минулого, але в мене немає таких записників. У мене є сотні пісень, які, як я зрозумів, служать із тією ж метою», – ідеться в його передмові.


Вихід книги запланований на 2 листопада. Він супроводжуватиметься відкриттям виставки в Британській бібліотеці, де представлять деякі матеріали з «The Lyrics», включаючи рукописи Маккартні.


Джерело: «Українська літературна газета»


Соціальні мережі
bottom of page