top of page

Президент Туреччини написав книгу про «можливий справедливий світ»


Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган випустив книгу «Більш справедливий світ можливий». У ній автор акцентує увагу на проблемах глобальної політики, зокрема на несправедливості, міжнародному тероризмі й ісламофобії, міграційній кризі, дискримінації та подвійних стандартах.


Турецький лідер висловив думку, що в Раді Безпеки ООН необхідно провести фундаментальні зміни. Він зазначив, що мета Анкари полягає в тому, щоб «встановити систему, в якій сила за тим, хто має рацію, а не навпаки – правий той, хто сильний».


У книжці глави держави сказано, що інститути, які несуть відповідальність за встановлення глобальної справедливості, працюють за інерцією. Політик вважає, що вирішити сучасні проблеми за допомогою інститутів, створених відповідно до вимог минулого, неможливо. За його словами, цими інститутами створюються нові проблеми.


«У нашому розумінні саме справедливість забезпечить світопорядок, порятунок світу і його щастя. Необхідний глобальний порядок, який забезпечить впевненість і надію на формування більш справедливого світу», – пише Ердоган.



Comentarios


Соціальні мережі
bottom of page