top of page

Принц Гаррі завершив роботу над мемуарами про життя в королівській родині


Британський принц Гаррі завершив роботу над рукописом своєї автобіографії про життя при дворі королеви Єлизавети II. У книзі він розповість про особисті події, пов’язані з королівською сім’єю, а також про причини розриву стосунків із родичами.


На мемуарами принц Гаррі працює спільно з американським журналістом, лауреатом Пулітцерівської премії Дж. Р. Мерінгер. Також відомо, що він звертався за допомогою до своєї двоюрідної сестри, 31-річної принцеси Євгенії Йоркської, яка підтримує добрі стосунки з його дружиною Меґан Маркл.


Раніше Гаррі оголосив, що напише та випустить автобіографію наприкінці 2022 року. Доходи від книги підуть на благодійність. За його словами, книга буде «точною і цілком правдивою» розповіддю про його життя. Він також додав, що планує написати книгу не як принц, яким він народився, а «як людина, якою став».


Принц Гаррі є шостим у черзі престолонаслідником британського трону. У 2020 році Гаррі та Меган шокували громадськість, відмовившись від обов’язків старших членів королівської родини.Opmerkingen


Соціальні мережі
bottom of page