top of page

Розпочався Всеукраїнський літературний конкурс «Таке воно – кохання!»


Якщо ви старшокласник чи студент, пишете прозу про кохання і хочете заявити про себе як перспективний автор, Всеукраїнський літературний конкурс «Таке воно – кохання», організований Національною спілкою письменників України, саме для вас! Три найкращі оповідання будуть опубліковані в журналі «Однокласник», на сайті НСПУ, а переможці отримають пам’ятні подарунки й дипломи! Що для цього зробити – читайте нижче.


Про що надсилати твори


Те, що це має бути прозовий твір про кохання, ви вже знаєте. Про яке? Щасливе й сумне, перше і якесь із наступних, розділене й не дуже, романтичне і драматичне, тривале і блискавичне, реальне й фантастичне… Утім, ви самі знаєте, про що хочете написати чи вже написали. Головне – щоб це було цікаво читати, щоб герої буквально оживали на сторінках і не відпускали до останнього слова, а читачі з нетерпінням чекали на вашу подальшу публікацію.


Звісно, дуже бажано не стидатися зазирати до словників і надсилати вже вичитаний варіант тексту.


Від одного автора має бути один твір. Обсяг – до 10 тисяч символів із пробілами. Навіть великі романісти зазвичай починають із коротких форм прози…


Коли надсилати


Зараз! Але якщо вам ще потрібно написати текст, то останній день, коли його приймуть організатори, – 25 грудня 2021 року.


Куди надсилати


На електронну адресу berkam29@gmail.com. Ваш текст має бути обов’язково в прикріпленому до листа вордівському документі й підписаний вашим прізвищем і назвою твору (бодай скороченою назвою). Так само повинно значитися і в темі листа, бо інакше ваша заявка має всі шанси загубитися серед численної кореспонденції.


Так, ви правильно міркуєте: не потрібно у вордівський файл додавати картинки, рамочки і різні чудернацькі шрифти – це не посилює текст чи враження про його автора, а лише може створити технічні проблеми і просто відволікає. А от коротку інформацію про себе напишіть. Звідки ви, де навчаєтеся, як давно займаєтеся літературною творчістю, що ще цікавого полюбляєте робити… І додайте свої контакти: номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, щоб ми в разі чого могли вас сповістити про перемогу. Усю цю інформацію потрібно прописати обов’язково! Інакше ваші подарунки за вами сумуватимуть…


Коли опублікують переможців


У лютневому номері журналу «Однокласник», відразу після оголошення переможців. Тема кохання буде провідною для згаданого випуску, а твори цього конкурсу – його родзинкою!


Джерело: «НСПУ»


Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page