top of page

Розпочалися зйомки серіалу «Кава з кардамоном» за романом Наталії Гурницької


30 січня стартували зйомки серіалу «Кава з кардамоном» за мотивами роману Наталії Гурницької. У стрічці змальовано події 40-х років XIX століття на Галичині. У центрі оповіді – історія кохання доньки українського священника Анни і значно старшого за неї, одруженого шляхтича Адама. Історія розгортається у Жовкві, що на Львівщині, та Львові й охоплює період збройних повстань і суспільних заворушень «Весни народів».


«Ця книга одразу стала бестселером, тому автори ідеї самі мені написали і запропонувати зробити такий серіал. Це для мене було дивом. Я рада, що покажуть мою історію, мій Львів, автентичну розмовну мову, якою я й писала свій роман. Я долучаюся до знімального процесу, даю поради, мені це дуже цінно», – розповіла Наталія Гурницька.


«Ми знімаємо крутий 10-серійний український кіносеріал. Демонструємо українські міста, якими вони були у XIX столітті. У Львові ми будемо показувати центральні вулиці: площу Ринок, вул. Друкарська, вул. Коновальця. Реліз серіалу запланований на кінець осені цього року», – зазначила виконавча продюсерка кіносеріалу Катерина Трет’якова.


Принагідно додамо, що роман Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону», на основі якого створюють серіал, вперше вийшов у 2012 році.
Джерело: «Читомо»

Комментарии


Соціальні мережі
bottom of page