top of page

Розпочато прийом заявок на літературну премію імені Олеся Гончара


Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти оголосило про початок конкурсу на здобуття премії імені Олеся Гончара 2022 року.


«Премія присуджується щорічно до дня народження Олеся Гончара 3 квітня громадянам України на конкурсних засадах за кращі літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України», – ідеться у повідомленні пресслужби агентства.


Твори на здобуття відзнаки очікують у Держмистецтв до 1 лютого 2022 року. Грошова винагорода до премії становить 20 тис. грн.


На конкурс висуваються нові оригінальні твори авторів чи колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх 5 років, але не пізніше ніж за пів року до їхнього висунення на здобуття премії. Не висуваються твори, які вже були відзначені іншими преміями або державними нагородами.


Пропозиції щодо претендентів подаються творчими спілками, асоціаціями, літературними об’єднаннями, національно-просвітницькими товариствами, редакціями періодичних видань, видавництвами, громадськими організаціями у сфері літератури, а також окремими літераторами (суб’єкти подання).


Comments


Соціальні мережі
bottom of page