top of page

Роман Андрія Кокотюхи видали у Великій Британії


У Лондоні вийшов англомовний переклад роману Андрія Кокотюхи «Адвокат із Личаківської».


Переклав текст Юрій Ткач, вийшла книжка в незалежному британсько-голландському видавництві Glagoslav Publications у межах програми підтримки перекладів від Українського інституту книги Translate Ukraine.


«Адвокат із Личаківської» – перша книжка серії «Ретророман» Андрія Кокотюхи, що переносить читача у 1908 рік та розповідає про молодого киянина Клима Кошового, який дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція – біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів.


Самогубство – чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху – зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти. А ще поліцейський комісар Марек Віхура, в якого Клим постійно плутається під ногами. Правда приголомшить Кошового та його нового відданого друга Йозефа Шацького. Й назавжди змінить долю загадкової та впливової красуні Магди Богданович…


Уперше книжка вийшла 2015 року. Нині загальний тираж видання сягнув понад 20 тисяч примірників. За романом записана аудіокнижка. Також планують створення фільму.


Нагадаємо, до кінця 2020 року в межах програми Translate Ukraine за кордоном має вийти 57 перекладів українських книжок.Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page