top of page

Роман «Весь невидимий нам світ» Ентоні Дорра екранізують


Стрімінговий сервіс «Netflix» повідомив про майбутню екранізацію історичного роману американського письменника Ентоні Дорра «Весь невидимий нам світ», який вийшов у 2014 році й невдовзі здобув Пулітцерівську премію.


Американська розважальна компанія планує зняти за книгою серіал, у якому буде чотири епізоди. На головні ролі запрошені популярні актори, як-от: Х’ю Лорі, що запам’ятався телеглядачам за серіалом «Доктор Хаус», а також Марк Руффало, який зіграв персонажа Халка-Брюса Беннера у супергеройських фільмах кінофраншизи «Marvel».


Згідно з сюжетом, події роману розгортаються під час Другої світової війни, причому водночас у Франції та Німеччині. У центрі розповіді перебувають сліпа французька дівчинка та німецький хлопчик, які намагаються вижити. Герой Марка Руффало – співробітник музею, що дбає про свою сліпу доньку, а Лорі зіграє журналіста, який страждає посттравматичним розладом і записує підпільні радіопередачі на підтримку Опору.

Адаптацією тексту для сценарію займається сценарист «Гострих козирків» Стівен Найт. Продюсує проєкт Шон Леві, який працював над популярним фантастичним серіалом «Дуже дивні справи».


Про дату початку зйомок поки що не повідомлялося.


Comments


Соціальні мережі
bottom of page