top of page

Роман «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової екранізують


За мотивами книжки Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили» знімуть фільм. Медіагрупа «Film.ua» придбала права на екранізацію роману письменниці. Роботу над сценарієм уже розпочато. Над ним працює Ярослав Войцешек. Прем’єру повнометражної стрічки планують на 2023 рік.


«Я прочитала книжку Поліни Кулакової буквально за ніч й одразу подумала – ось готовий сюжет для фільму. Наступного дня вже написала авторці з пропозицією про екранізацію. Студія «Film.ua» ще не робила горорів, хоча цей жанр – один із найпопулярніших у світі. Тож ми спробуємо вийти на нову для нас жанрову територію й зламати стереотип, що серед українських фільмів збирають касу лише комедії», − розповіла креативна продюсерка проєкту Олеся Лук’яненко.


Творці майбутньої екранізації планують, що відповідно до світового тренду, вона відповідатиме моді на 90-і роки, «яскравим кінопроявом яких були слешери та горори».


Поліна Кулакова водночас зізналася, що мріяла про екранізацію книжки.


«Думала, хоч і не сподівалася. Мені видається, що цього прагне мало не кожен сучасний письменник: великі наклади книжок, переклади іншими мовами та екранізації. Я не виняток. Побачити свою історію, втіленою на екрані, − це смілива фантазія! Мою уяву добряче підігріває і те, що на книжкових презентаціях у залі завжди знайдеться людина, яка спитає про екранізацію. Зрештою, у відгуках частенько зауважують кінематографічність моїх текстів. Спробуй тут не думати про це! У світі книжок є чимала конкуренція та боротьба за увагу читача, а у сфері кіно − де виробництво набагато масштабніше й витратніше − поготів. Тому на всі читацькі питання я сором’язливо відповідаю: «Звісно хотіла б. Дуже. Але об’єктивно оцінюю свої шанси», − сказала авторка.


Письменниця додала, що така пропозиція стала для неї несподіванкою, а вибір саме цієї книжки – обґрунтованим.


Поліна Кулакова – авторка романів і короткої прози у жанрах містичного детективу, гостросоціального та психологічного трилеру. Її дебютний роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя» вийшов друком 2014 року. Наступну книжку «Корсо» номінували на премію «ЛітАкцент-2017».


Психологічний детективний трилер «Дівчина, яку ми вбили» став третім романом письменниці. У ньому йдеться про п’ятьох хлопців-підлітків та одну дівчину, яка випадково загинула. Багато років потому друзі зустрілися знову та опинилися у смертельній небезпеці. Книжка вийшла 2019 року і стала бестселером. Її перевидали у 2020 році.


Джерело: «Читомо»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page