top of page

Спливає час прийому творів на V Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея


П’ятий рік поспіль Благодійний фонд імені Івана Чендея проводить Всеукраїнський конкурс малої прози імені відомого прозаїка, Шевченківського лауреата, автора сценарію до фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». 15 березня 2022 року прийом заявок на цьогорічне творче змагання завершується.


Конкурс проводиться у двох номінаціях:

  • «Мала проза» (приймаються неопубліковані раніше прозові твори українською мовою обсягом не більш як 20 тисяч знаків із пробілами);

  • «Чендеєзнавство» (розглядаються наукові роботи (крім дисертаційних), стаття, рецензія, які раніше не публікувалися або були опубліковані упродовж двох останніх років).


Подавати твори треба в електронному вигляді у форматі Word на електронну адресу: konkurschendej@gmail.com


Роботи в номінації «Мала проза» подаються на конкурс анонімно, анкета учасника довільної форми (за бажання) може бути прикріплена до листа окремим файлом. До участі в конкурсі в кожній номінації можна подавати лише один твір. Листування з авторами, рецензування творів, надісланих на конкурс, не проводиться.

У кожній номінації буде визначено переможців, які отримають гран-прі та грошову винагороду (призовий фонд – 30 тис грн.), а також лауреатів конкурсу, для яких передбачено дипломи й подарунки. Водночас вони будуть запрошені до участі в традиційному «Чендей-Фесті». Вручення нагород відбудеться в Ужгороді, у садибі Івана Чендея, під час проведення вказаного вище фестивалю та святкування 100-річчя письменника.


На цьогорічний конкурс уже надійшло понад 100 заявок з усіх регіонів України та з-за кордону.


Джерело: «Буквоїд»

Соціальні мережі
bottom of page