top of page

Стало відомо, хто напише продовження серії «Мілленіум» Стіґа Ларсона


Авторкою наступних трьох романів про журналіста Мікаеля Блюмквіста й хакерку Лісбет Саландер стане відома шведська письменниця Карін Смірнофф.


«Я погодилася, навіть не вагаючись, хоч це й відсуває далі в майбутнє мої власні ідеї», – розповіла Карін.


Карін Смірнофф дебютувала як письменниця 2018 року з романом «Jag for ner till bror» («Я їду до брата»), що став першою частиною популярної трилогії, куди входять також романи «Vi for upp med mor» («Ми їдемо з мамою», 2019) та «Sen for jag hem» («Потім я повертаюся додому», 2020). Цього року вийшов роман «Sockerormen» («Фараонова змія»). За перший роман авторку номінували на премію Августа, надалі вона отримала ще кілька престижних літературних нагород.


Трилогію «Мілленіум» Стіґ Ларсон написав і встиг відправити видавцеві до своєї смерті 2004 року. Усі три книжки («Чоловіки, які ненавидять жінок», 2005, «Дівчина, що гралася з вогнем», 2006, та «Підірваний повітряний замок», 2007) стали помітними явищами не лише у шведській, а й у світовій літературі, вийшовши в понад 50 країнах загальним накладом більш як 65 млн. примірників.


За всіма трьома книжками знімали серіали та фільми.


Продовження «Мілленіуму» написав Давід Лаґеркранц: «Те, що нас не вбиває» (2015), «Чоловік, що шукав свою тінь» (2017), «Та, що мала померти» (2019).


Про терміни виходу наступних трьох книжок серії наразі не повідомляється.


Принагідно додамо, що своєрідне продовження пишуть також до серії книжок про Джеймса Бонда. Наступну книжку «Бондіани» напише теж жінка – Кім Шервуд.


Джерело: «ТекстОver»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page