top of page

Стартував конкурс «Шолом-Алейхем в Україні»


Розпочався Всеукраїнський конкурс «Шолом-Алейхем в Україні». Він покликаний активізувати інтерес до особистості видатного письменника й драматурга Шолом-Алейхема та його життя в Україні. Матеріали будуть використані для створення туристичного маршруту місцями Шолом-Алейхема.


Участь в конкурсі можуть взяти краєзнавці, гіди, історики, літературознавці, вчителі, музейники, спеціалісти у галузі культури та туризму, фотографи, бібліотекарі, письменники, журналісти, блогери.


Пропоновані номінації:

  • Найнесподіваніший ракурс/місце/випадок у подорожах Шолом-Алейхема.

  • Історичний контекст – найбільш розгорнута та фактологічна оповідь про перебування Шолом-Алейхема в вашому населеному пункті.

  • Документальність – розповідь про перебування Шолом-Алейхема в вашому населеному пункті, який супроводжується документальними (фото, описи, зображення місць) свідоцтвами подорожі письменника.


Конкурс триватиме до 14 травня 2021 року. Роботи приймаються включно до 20 квітня 2021 року. Попередньо учасників просять зареєструватися, заповнивши анкету на сайті конкурсу.


Оголошення результатів конкурсу та нагородження відбудеться в травні 2021 року. Загальний бюджет призового фонду конкурсу – 150 тисяч гривень. За підсумками планується публікація спеціального видання творів всіх учасників.


Comentarios


Соціальні мережі
bottom of page