top of page

Стартував прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола


Держкомтелерадіо розпочинає прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.


Нагорода розміром 20 тис. грн присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за пів року до їхнього висунення на здобуття відзнаки.


Прийом творів триватиме до 10 серпня 2021 року. Разом із ними претенденти мають надати пакет документів, з повним переліком якого можна ознайомитися на офіційному сайті Держкомтелерадіо.


Творчі роботи треба надсилати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»). Телефон для довідок: (044) 278-86-96.


Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. За цей час нею відзначено публіцистичні твори (публікації у періодиці, телерадіопрограми) журналістів, що працюють у різних регіонах України.


Джерело: «НСПУ»

Comentários


Соціальні мережі
bottom of page