top of page

Розпочався прийом творів на здобуття премії імені Лесі Українки


У Держкомтелерадіо розпочато прийом заявок на здобуття премії Кабінету міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2021 рік.


Відзнака присуджується у чотирьох номінаціях: «Літературні твори для дітей та юнацтва», «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва», «Театральні вистави для дітей та юнацтва», «Кінотвори для дітей та юнацтва».


Положенням про премію визначено, що на її здобуття висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за пів року до їхнього подання на конкурс. До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначені іншими преміями. Також відзнака не присуджується повторно.


Висувати твори на здобуття премії можуть творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації. Про повний перелік документів, які подаються на здобуття премії можна дізнатися на сайті Держкомтелерадіо.


Прийом заявок триватиме до 1 грудня 2021 року.


Джерело: «Буквоїд»

Соціальні мережі
bottom of page