top of page

Стівен Кінг восени видасть новий роман


Новий роман американського письменника Стівена Кінга «Fairy Tale» («Казка») вийде друком у вересні 2022 року. Це історія про хлопчика, собаку та битву між добром і злом в іншому світі.


Головний герой нової книги Чарлі Рід. Як звичайний старшокласник він чудово грає у бейсбол та футбол і добре вчиться, сказано в описі книги. Проте життя в нього не безхмарне. Коли хлопчику було десять років, він втратив в автокатастрофі матір, від чого його тато почав багато пити. Чарлі довелося навчитися дбати про себе та батька.


Коли хлопчику виповнилося 17 років, він знайомиться з собакою на прізвисько Радар та його пристаркуватим власником Говардом Боудічем, який запропонував Чарлі роботу. Старий живе відлюдником у великому будинку на пагорбі, а на задньому дворі розташований замкнений сарай, звідки долинають дивні звуки. Незабаром старий помирає і залишає хлопцеві касету, на якій записано історію, в яку ніхто не повірить, а в сараї виявляється портал в інший світ.


Як зазначають автори анотації, «Казка» – це «чудова і жахлива історія про світ, відмінний від нашого, в якому добро протистоїть злу, а хлопчик і собака мають вести боротьбу».


Принагідно нагадаємо, що в грудні 2020 року на екрани вийшов міні-серіал «Протистояння», знятий за культовим романом Стівена Кінга. Крім того, днями стало відомо, що кінокомпанія «Blumhouse» планує зняти міні-серіал за романом Стівена Кінга «Пізніше», який вийшов із друку навесні 2021 року.


コメント


Соціальні мережі
bottom of page