У прокат виходить екранізація п’єси Сенцова «Номери»


У широкий кінотеатральний прокат виходить іронічна антиутопія «Номери» за однойменною п’єсою Олега Сенцова. Як повідомляє Держкіно, стрічку можна подивитися, починаючи з 19 листопада.


Над фільмом працювали відразу два режисери – Олег Сенцов, який під час роботи над картиною перебував в ув’язненні, та Ахтем Сеітаблаєв, що допомагав втілювати задум на знімальному майданчику.


Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали в листах. Упродовж девелопменту фільму Олег Сенцов дотримувався голодування, яке тривало 145 днів.


У основі картини лежить п’єса «Номери», написана Олегом Сенцовим ще до ув’язнення, у 2011 році. Фінальна редакція була зроблена у слідчому ізоляторі в «Лефортово» у Москві.


Світова прем’єра фільму відбулася в лютому 2020 року в межах програми Berlinale Special ювілейного Берлінського кінофестивалю (Berlinale) за участі творчої команди.


«Номери» розповідають про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи й отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі та верховному правителю – Нулю. Десятеро героїв уже звикли бігати по колу та робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості обирати, як жити й кого любити. Але все змінюється з появою нового жителя, якому невідомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їхні закони.


У фільмі знялися Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук та інші.
Джерело: «Читомо»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.