Україною шириться акція #Читай_досягай


Міністерство культури України разом із Українським інститутом книги розпочинає загальнодержавну акцію, яка заохотить до читання книжок. Називається вона #Читай_досягай.


Участь в акції візьмуть відомі українці: діячі культури, громадські лідери, а також чиновники й міністри. Вони розкажуть про своє знайомство з літературою, а також поділяться списком книг, які вплинули на їхнє життя. У межах промоції добірки книг будуть зібрані під хештегом #Читай_досягай.


«Українська нація мало читає. Лише вісім відсотків читають щодня. Процес читання як класного проводження часу має стати трендом цього року», – зазначає міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Очільник Мінкульту розповів, що намагається прочитувати дві книжки на тиждень. Каже, що зараз одночасно читає «Радіоніч» Юрія Андруховича й «Історію західної філософії» Бертардна Рассела.


До речі, відомо, що читання позитивно впливає на уяву, допомагає підтримувати бесіди та дозволяє творчо мислити. Так, наприклад, підприємець і програміст Білл Гейтс щороку читає пів сотні книг. А Ілон Маск запевняє, що навчився будувати ракети саме завдяки читанню книжок.


Джерело: «ТСН»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.