Українська кінострічка «Сторонній» потрапила в ТОП-20 кращих фільмів жахів року


Британське видання The People’s Movies додало український горор «Сторонній» у добірку наймоторошніших фільмів 2020 року. На думку цього ЗМІ, фільм режисера Дмитра Томашпольського «глибоко триповий», а також «розумний і моторошний».


«Сторонній» досліджує складні філософські питання з допомогою багатого кінематографічного словника, який постійно дивує і кидає виклик», – йдеться в повідомленні.


За сюжетом фільму, команда синхронного плавання щезає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні зникає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою та до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.


Головні ролі у фільмі «Сторонній» виконали Анастасія Євтушенко, Даша Трегубова, Сергій Калантай, Марія Бруні, Ганна Сухомлин, Ольга Арутюнян, Марія Моторна, Тетяна Печенкіна, Тамара Плашенко, Марія Чуприненко, Тетяна Юрікова, Марічка Штирбулова та інші.


До речі, на рахунку «Стороннього» вже 20 міжнародних кінофестивалів – у Південній Кореї, США, Японії, Канаді, Індії, Естонії, Колумбії, Португалії, Норвегії, Бразилії, Ізраїлі. Здобуто 11 нагород, серед яких відзнаки за найкращий фільм, сценарій, режисуру, операторську роботу тощо.


Стрічку створено кінокомпанією «Гагарін Медіа» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Джерело: «Українська літературна газета»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.