top of page

Українська ілюстраторка тріумфувала на конкурсі y Шанхаї


Українка Юлія Гвілим здобула перемогу в Міжнародному конкурсі молодих ілюстраторів «The Golden Pinwheel». Вона стала ліпшою в номінації «Golden Pinwheel Astra Award» із серією малюнків «What the moon told me» («Що сказав мені місяць»), які увійшли до дитячої книжки, що вийшла друком в Південній Кореї. Ілюстрації створені з використанням різних технік.


Юлія Гвілим отримає винагороду 5000 доларів США, кубок та сертифікат. Крім того, їй запропонують договір на видання книжки з ілюстраціями кількома мовами, а саме: китайською, англійською, німецькою, французькою та японською.Усі роботи переможців та фіналістів представлять на виставці ілюстрацій «Golden Pinwheel», що відбудеться під час Шанхайського міжнародного дитячого книжковому ярмарку з 20 до 22 березня наступного року.«The Golden Pinwheel Award» уперше провели у 2015 році у Шанхаї на дитячому книжковому ярмарку. Мета конкурсу − відшукати талановитих молодих ілюстраторів зі всього світу.


Юлія Гвілим (1987) народилась у Києві, 13 років проживає і працює у Гаазі (Нідерланди). Має досвід ілюстрування, графічного дизайну, написання художніх текстів, дитячих коміксів, ігор.


Джерело: «Читомо»

Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page