top of page

Український художній фільм «Пульс» включили до своїх програм два міжнародні фестивалі


Після перемоги на Flathead Lake International Cinemafest (США) у січні художня стрічка «Пульс» змагатиметься за нагороди кінофестивалів у французькій Ніцці та американському Річмонді.


«Черговим міжнародним кінофестивалем для спортивної біографічної драми стане Nice International Film Festival (NIFF), що проходитиме з 31 травня до 4 червня цього року в місті Ніцца (Франція). Цей кінозахід входить до складу Film Fest International – групи з п’яти фестивалів (Ніцца, Лондон, Антверпен, Мілан, Мадрид), які вже 16 років просувають та розкривають незалежних кінематографістів з усього світу. Французький фестиваль номінував «Пульс» відразу на шість номінацій: кращий фільм, кращий художній фільм іноземною мовою, кращий режисер художнього фільму іноземною мовою (Сергій Чеботаренко), кращий актор фільму іноземною мовою (Станіслав Боклан), краща актриса фільму іноземною мовою (Наталія Бабенко) та приз журі», – ідеться в повідомленні на сайті FILM.UA Group.Як зазначається, наступним фестивальним майданчиком картини «Пульс» стане Richmond International Film Festival (RIFF), що відбуватиметься протягом 14–19 вересня 2021 року в американському місті Річмонд, штат Вірджинія. На ньому буде показано понад 150 фільмів із 35 країн світу. За які саме нагороди змагатиметься біографічна драма про спортсменку Оксану Ботурчук, організаційний комітет фестивалю оголосить пізніше.


«Приємно вражений від того, що історія про нашу спортсменку вкотре отримує відгук у міжнародної кіноспільноти. Уже третій іноземний фестиваль, відбираючи «Пульс», підкреслює цим високі художні якості стрічки та універсальність ідей, закладених у ній», – коментує режисер фільму Сергій Чеботаренко.


Першим фестивалем, у якому взяв участь художній фільм «Пульс», став FLIC (Полсон, штат Монтана, США). У його межах відбулася міжнародна прем’єра стрічки, яка в результаті здобула дві головні нагороди (найкращий фільм та найкращий режисер).


У FILM.UA Group нагадали, що через запровадження суворого карантину в багатьох містах України прокат стрічки «Пульс» перенесли на літо.


Повнометражний художній фільм «Пульс» створений на основі реальної історії української спортсменки, легкоатлетки, паралімпійської чемпіонки 2008 року Оксани Ботурчук. Виробництво здійснила компанія KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group, за підтримки Міністерства культури України.


Commenti


Соціальні мережі
bottom of page